Ajánlatkérés
1 órán belül megküldjük ajánlatunk!
ajánlat!
A legalacsonyabb elérhető ár nálunk jelenleg:
7 200,-
Ft / fő / éj
szobaár: Online ajánlat reggelivel
szoba: Best Price szoba
ekkor: 2017. 08. 19
Érkezés:
Elutazás:
Promóciós kód:
Ismerje meg a Szállodánkat!
Szobák és apartmanok
Amennyiben nyaralását tervezi, pihenni szeretne egy gyönyörű nyugodt környezetben, akkor látogasson el a történelmi emlékekkel, saját zárt partszakasszal bíró Tihany Yacht Clubba.
Szolgáltatásaink
Családoknak, horgászoknak, vitorlásoknak egyaránt tudunk kellemes kikapcsolódást biztosítani.
A Yacht Club a Balatonba benyúló, a tavat két medencére osztó Tihanyi-félsziget nyugati oldalán fekszik. Vonzerejét elsősorban a bencés apátsághoz kapcsolódó történelmi és kulturális emlékek adják. A múltba tett kirándulásokon és a strandoláson túl a környékben lehetőség nyílik egyebek között lovaglásra, csónakázásra vagy horgászatra is.
Vendégeink számára az alábbi szolgáltatások érhetőek el:
S4Y Club - Nem tud ennél jobbat
Service4You törzsvendég program
Ha Ön bármely szállodánkban legalább egy éjszakát eltöltött bármely Service4You által üzemeltetett szállodában automatikusan jogosulttá válik a törzsvendégprogramunk előnyeit igénybe venni.

Használja S4Y Club profilját vagy hozzon létre egyet:
Nézze meg bemutatkozó videónkat!
Mire számíthat, ha Tihanyt választja? Videónkból megtudhatja!
Események, hírek, facebook posztok
hétfő
04.24-12 09, Tihany
szombat
05.13-11 19, 8237 Tihany, I. András tér 1.