Ajánlatkérés
1 órán belül megküldjük ajánlatunk!

Amennyiben nyaralását tervezi, pihenni szeretne egy gyönyörű nyugodt környezetben, akkor látogasson el a történelmi emlékekkel, saját zárt partszakasszal bíró Tihany Yacht Clubba.

Családoknak, horgászoknak, vitorlásoknak egyaránt tudunk kellemes kikapcsolódást biztosítani. A Yacht Club a Balatonba benyúló, a tavat két medencére osztó Tihanyi-félsziget nyugati oldalán fekszik.

Vonzerejét elsősorban a bencés apátsághoz kapcsolódó történelmi és kulturális emlékek adják. A múltba tett kirándulásokon és a strandoláson túl a környékben lehetőség nyílik egyebek között lovaglásra, csónakázásra vagy horgászatra is.

Igény szerint tudunk kínálni csoportoknak, munkahelyi csapatoknak különböző programlehetőségeket. Ilyenek többek közt például: borkóstoló vagy kerti sütés a parti kemencénknél.

Házirend

Nyitvatartás: április 15. - október 31.
Telefonszám: +36 87 448 706
Bejelentkezés: 14:00 - 20:00