Napi szobaárak

Napi árak

Aktuális árainkat a lenti táblázatban tekintheti meg, vagy a jobb oldalon található linkre kattintva az interaktív árlekérdező és foglaló rendszerünk segítségével személyre szabottan keresi meg az Önnek megfelelő szoba és szolgáltatás kombinációt.

Szobatípus Ár
Standard Kétágyas Szoba 29 900 Ft-tól/éj/2 fő
Standard Családi Szoba 31 262 Ft-tól/éj/2 fő
Standard Junior Suite 44 884 Ft-tól/éj/4 fő
Standard Family Suite 53 466 Ft-tól/éj/4 fő
Panoráma Kétágyas Szoba 31 262 Ft-tól/éj/2 fő
Kétágyas Szoba 27 039 Ft-tól/éj/2 fő
Classic Kétágyas Szoba 25 132 Ft-tól/éj/2 fő
Classic Családi Szoba 35 900 Ft-tól/éj/4 fő
Classic Family Suite 46 246 Ft-tól/éj/4 fő
TIHANY YACHT CLUB

Ajánlataink

Csomagajánlat

Őszi kirándulások

Élvezze gondtalanul a kellemes őszi időjárást Tihanyban, a nyugalom félszigetén! Szállodánk családias méretével és barátságos kiszolgálással várja Önt minden hétköznap, kedvező áron.

RÉSZLETEK
Csomagajánlat

Ajándékozzon élményeket

Felejthetetlen élményekkel lepheti meg az Önnek kedves személyt, ha Tihany Yacht Club ajándékutalvánnyal lepi meg. Papíron és elektronikusan is elérhető.

RÉSZLETEK