Szobák

Kétágyas szoba

2 FŐ

13-19 m²

A 2020-ban felújított Kétágyas szobáink a különálló B épület földszintjén, illetve a 2. emeleten kaptak helyet. Az emeleti szobák egy belső lépcsőn keresztül, a nyitott teraszról közelíthetőek meg.

Wifi Hűtő Légkondicionáló Zuhanyzó LED Tv RÉSZLETEK

Classic családi lakosztály

42 m²

Szállodánk egyetlen Classic Családi Lakosztálya a főépület első emeleten található, az előtérből nyíló 2 db tágas szobából és fürdőszobából áll.

Wifi Hűtő Légkondicionáló Zuhanyzó LED Tv RÉSZLETEK

Classic családi szoba

25 m²

Classic családi szobáink a szálloda főépületében, az első emeleten találhatóak, 25 m2 nagyságúak és zuhanykabinos fürdőszobával felszereltek.

Wifi Hűtő Légkondicionáló LED Tv Zuhanyzó RÉSZLETEK

Classic kétágyas szoba

3 FŐ

16-32 m²

Classic kétágyas szobáink a főépület első, illetve második emeletén találhatóak, változó alapterületűek (16-23 m2).

Wifi Hűtő Légkondicionáló LED Tv Zuhanyzó RÉSZLETEK

Családi szoba

30 m²

Családi szobánk saját terasszal rendelkezik, az épület árnyékos, erdő felé néző oldalán helyezkedik el.

RÉSZLETEK & KALKULÁCIÓ
Wifi Hűtő Légkondicionáló Saját terasz Bőséges szekrény kapacitás LED Tv Zuhanyzó RÉSZLETEK

Standard kétágyas szoba

3 FŐ

16-23 m²

Standard kétágyas szobáink a B épület első emeletén, a Balatoni oldalon találhatóak, változó alapterületűek (16-23 m2).

Wifi Hűtő Légkondicionáló LED Tv Saját terasz Zuhanyzó RÉSZLETEK

Standard családi szoba

30 m²

Ezt a szobatípust azoknak ajánljuk, akik társasággal, gyerekekkel érkeznek, hiszen két szobából áll ez a szobatípusunk.

Wifi Hűtő Légkondicionáló Saját terasz LED Tv Zuhanyzó RÉSZLETEK

Standard junior lakosztály

43 m²

Ezt a szobatípust azoknak ajánljuk, akik társasággal, gyerekekkel érkeznek, hiszen két külön nyíló szobából áll ez a szobatípusunk.

Standard családi lakosztály

41 m²

Ezt a lakosztályt azoknak ajánljuk, akik társasággal, gyerekekkel érkeznek, hiszen két külön nyíló szobából áll ez a szobatípusunk.