Őszi kirándulások

Élvezze gondtalanul a kellemes őszi időjárást Tihanyban, a nyugalom félszigetén!

Szállodánk családias méretével és barátságos kiszolgálással várja Önt minden hétköznap, kedvező áron.

A csomagár tartalmazza:

• szállást reggelivel a hotel éttermében,
  • a tartózkodás ideje alatt 1 napra túrabotokat a Nemzeti Park felfedezéséhez (korlátozottan elérhető, előzetes foglalás szükséges)
  • strandolási lehetőséget a szomszédos Club Tihany strandján,*
  • Általános forgalmi adót.

Az idegenforgalmi adó külön fizetendő.

** A Club Tihany területére nincsen lehetőség kisállatot bevinni.

Foglalási feltételek:

• a foglaláshoz hitelkártya szám megadása szükséges
  • min. 2 éjszaka foglalása szükséges
  • 5 éjszaka foglalása esetén 1 napra e-kerékpár bérlési lehetőség ingyenesen

Lemondási feltételek:

• A foglalás szabadon lemondható az érkezés előtt 1 nappal, utána az első éjszaka kötbérként fizetendő

COVID-19 speciális lemondási feltételek:

• Amennyiben törvény vagy hatóság tiltja a szálloda működését, a foglalási kötbért nem számoljuk fel
Tihany Yacht Club - Nyáreleji kirándulás Tihanyban