Pünkösd a Tihany Yacht Clubban

Foglalható 2022.06.03. és 06. között min. 2 éjszakára félpanziós ellátással

Minden nap változatos családi és aktív programokkal várjuk vendégeinket szárazföldön és vízen:

• Szombaton 10 órakor pünkösdi séta Tihanyban idegenvezetéssel, úticsomaggal.*
  • Vasárnap 10-12 és 13-16 óra között kézműves gyerek programok Szitási Zsuzsával
  • Vasárnap délután élmény vitorlás túra.*

*-gal jelölt programjainkra előzetes jelentkezés szükséges.

Az egész ünnepi időszakban a Füge Étterem kiváló séfjei szolgáltatják a gasztronómiai élvezeteket: a főétkezések mellett péntektől hétfőig ebédet és kisebb-nagyobb gasztronómiai meglepetéseket kínálnak.

A csomagár már 42 000 Ft / fő / 2 éj ártól foglalható

Amit a fenti ár tartalmaz:

• Szállást 3 éjszakára a Tihany Yacht Clubban,
  • reggelit a szálloda Füge Éttermében.
  • Nemzetközi és hazai húsvéti fogások vacsorára.
  • Családi és aktív programok péntektől vasárnapig,
  • Club Tihany strandjának használatát,
  • kültéri játékok: strandröplabda, ping-pong használatát (előzetes foglalással)
  • ÁFÁ-t.

Az idegenforgalmi adó a csomagáron felül fizetendő, 18 éven felüliek részére 530 Ft / fő / éjszaka.

Foglalási és lemondási feltételek:

• A foglalást minden esetben írásban kérjük (a www.tihanyyachtclub.hu oldalon felhasználóbarát árkalkulációs és szobafoglaló modul áll rendelkezésre.)
  • A foglalás megtétele után 50% foglalót kérünk átutalással, bankkártyával vagy SZÉP kártyával befizetni.
  • A foglalás legkésőbb érkezés előtt 7 nappal díjmentesen lemondható.
  • Érkezéstől számított 7 napon belül a foglalási összeg 30%-a kötbérként fizetendő.
  • COVID fertőzés esetén a foglalás időpontja módosítható egy későbbi időpontra 7 napon belül is. Ebben az esetben az új időpontban érvényes árakon foglalhat szállást, a foglaló összegét beszámítjuk.