Vízparti nyár

Amit mi biztosítunk a csomagárban:

• szállást reggelivel és vacsorával a hotel éttermében,
  • strandolási lehetőséget a szomszédos Club Tihany strandján,
  • kültéri ping-pong asztal, strandröplabda és mini focikapuk használata,*
  • bográcsozási lehetőség csodálatos panorámával,*
  • nyugalom a teljes kikapcsolódáshoz
  • Általános forgalmi adót.

Az idegenforgalmi adó külön fizetendő (530 Ft / felnőtt / éjszaka)

Már akár 27 500 Ft-tól / fő / éjszaka félpanzióval (az ár az időszak, a tartózkodási idő és szobatípus függvénye)

Amit a fenti ár tartalmaz:

Aktív programajánlataink (külön díj ellenében igénybevehetőek):

• e-kerékpár bérlés*
  • vitorlázás, vitorlásbérlés*
  • SUP és szörf bérlési lehetőség*

*-gal jelölt programjaink előzetes foglalás után elérhetőek.

Kattintson a jobb oldali árkalkuláció és foglalás gombra hogy azonnal megtudja milyen feltételekkel kínálunk nyaralást az Ön által választott időpontra.

Foglalási és lemondási feltételek:

• A foglalást minden esetben írásban kérjük (a www.tihanyyachtclub.hu oldalon felhasználóbarát árkalkulációs és szobafoglaló modul áll rendelkezésre.)
  • A foglalás megtétele után 50% foglalót kérünk átutalással, bankkártyával vagy SZÉP kártyával befizetni.
  • A foglalás legkésőbb érkezés előtt 7 nappal díjmentesen lemondható.
  • Érkezéstől számított 7 napon belül a foglalási összeg 30%-a kötbérként fizetendő.
  • COVID fertőzés esetén a foglalás időpontja módosítható egy későbbi időpontra 7 napon belül is. Ebben az esetben az új időpontban érvényes árakon foglalhat szállást, a foglaló összegét beszámítjuk.